در مطلب (در مورد انواع فیلر لب چه می‌دانید؟) از مجله لیلی لند به موضوع فیلر لب و انواع آنها اشاره کرده‌ایم با ما در این مقاله همراه باشید.

روند تزریق با فیلر چگونه است؟

تزریق فیلر یکی از تکنیک‌های آرایشی است که به خلاص شدن از شر مشکلات پوستی و نواقصی که به دلیل عدم تولید کلاژن ظاهر می‌شود‌، کمک می‌کند و بنابراین پوست پیرتر و چروک به نظر می‌رسد‌، در نتیجه استرس روانی‌، نوشیدن الکل و سیگار کشیدن عواملی هستند که باعث بروز این مشکلات می‌شوند، از فیلر‌ها برای پر کردن کل صورت می‌توان استفاده کرد. در اکثر موارد پوست‌ جوان و زیبا می‌شود و پوست بعد از اتمام تزریق دوباره جوان سازی می‌شود‌، لازم به ذکر است که دو نوع پر کننده موقت وجود دارد که برای پوست سالم و بی خطر است و مدت زمان آن از شش ماه تا یک سال و نوع دائمی یا نیمه دائمی است و مدت زمان آن تا یک سال می‌باشد. یک تا دو سال و برای تزریق بسیاری از فیلر‌ها استفاده می‌شود مواد طبیعی و مصنوعی ایمن‌، از جمله سلول‌های چربی‌، کلاژن‌، اسید و هیالورونیک.

مواردی که پس از تزریق فیلر لب باید از آنها دوری کنید

در اینجا برخی از دستورالعمل‌هایی که باید پس از تزریق پوست با فیلر برای محافظت از پوست در برابر صدمه و آسیب دیدگی دوری کنید در اینجا آورده شده است.

از قرار گرفتن در معرض آفتاب پس از اتمام تزریق لب با فیلر‌، و استفاده از کرم ضد آفتاب برای چند روز‌، به دلیل محافظت از پوست در برابر لکه‌های سیاه اطراف محل تزریق استفاده کنید.
بر روی قسمتی که با فیلر تزریق شده است فشار وارد نکنید‌، زیرا ممکن است قرمزی و تورم روی آن ظاهر شود‌، قبل و بعد از تزریق از مسکن و آسپیرین استفاده نکنید‌، زیرا لکه‌های آبی رنگ در این محل‌ها ظاهر می‌شود.
به پوست خود استراحت بدهید و درجلسات تمیز کردن‌، چه از طریق بخار‌، لایه برداری شیمیایی‌، سونا‌، و یا ماساژ دادن، و همچنین استفاده از کرم و اسکراب برای تمیز کردن پوست به مدت یک هفته خود داری کنید.
از سیگار کشیدن و نوشیدن الکل قبل و بعد از تزریق با فیلر خودداری کنید‌، زیرا نیکوتین و الکل باعث می‌شوند پوست خشک و چروکیده شود و به نظر پیر برسد.‌

در مورد فرآیند تزریق با فیلر اطلاعات کسب کنید
چه موقع بعد از فیلر می‌توانم آرایش کنم؟

می‌توان آرایش را روی پوست صورت پس از تزریق یک روزه صورت با فیلر انجام داد‌، یعنی صبح روز بعد برای محافظت از پوست در برابر آسیب و حساسیت‌، با استفاده از برخی از آرایش‌های طبیعی معدنی سبک‌، که حاوی نمک‌های طبیعی است که باعث تقویت سلامتی و زیبایی پوست می‌شود و از آسیب آن محافظت می‌کند این کار را انجام داد.

منابع:
https://m.bashartek.com/