فرکانس رادیویی چند قطبی (RF) یک سیستم جدید برای نوسازی پوست است که نیاز به جراحی ندارد. نتایج آر اف مولتی فورا قابل مشاهده است. این روش درمانی بدون درد است و در پوست تخریب ایجاد نمی کند. پیری اجتناب ناپذیر است، اما با پیشرفت های علمی جدید، می توان این فرآیند را به تأخیر انداخت و حتی زمان واقعی را به عقب بازگرداند.

دستگاه Melt 6 Face and Body Contouring با تکنولوژی جدیدی از فرکانس رادیویی مولتی پلار استفاده می کند. این تکنولوژی سریعترین و مطمئن ترین سیستم فرکانس رادیویی در بازار است که برای درمان انواع مشکلات پوستی و حتی آب کردن چربی ها موثر است. این درمان بدون جراحی، غیر تهاجمی و بدون درد است و برای سفت کردن پوست، تولید کلاژن و کاهش سلولیت، بسیار عالی است.

آر اف مولتی چیست؟

تکنولوژی RF مولتی پلار یک سیستم انقلابی است که می تواند مشکلات مختلف پوستی را درمان کند. الگوریتم پیشرفته این دستگاه کنترل اوپراتور را روی اپلیکاتور بیشتر کرده و باعث می شود که با تغییر فرکانس و قطبیت، تمرکز انرژی روی لایه های مختلف چربی بیشتر شود و به این ترتیب نتایج بالینی حتی پس از اولین درمان قابل مشاهده باشد. در واقع فن آوری RF مولتی پلار انرژی را روی یک منطقه خاص متمرکز می کند. ویژگی های اصلی آر اف مولتی پلار به شرح زیر است:

  • انرژی بسیار پایین تری نسبت به سایر فن آوری های RF دارد
  • بدون درد است
  • حداکثر اثر را روی پوست می گذارد

کاربردهای آر اف مولتی

اصلاح پوست و جوانسازی صورت

هم زمان با این که پوست ما بالغ می شود و به طور مداوم تحت تاثیرات محیط قرار می گیرد، بافت همبند آن شروع به تجزیه می کند. این موضوع باعث ایجاد چین و چروک و نشانه های دیگر پیری روی پوست می شود.

انرژی آر اف مولتی به لایه های پوست نفوذ می کند و به صورت انتخابی بافت پوست و ماتریکس سلولی اضافی که الیاف کلاژن در آن قرار گرفته اند را حرارت می دهد. گرمای موضعی باعث انقباض فوری فیبرهای کلاژن می شود و در عین حال متابولیسم فیبروبلاست ها را افزایش می دهد. در نتیجه سرعت تولید فیبرهای کلاژن و الاستین افزایش پیدا می کند.

انقباض فیبرهای کلاژن و بازسازی کلاژن و الاستین، لایه های پوستی جدید ایجاد می کند و پوست را نرم تر، سالم تر و جوان تر خواهد کرد.

آر اف مولتی

آر اف مولتی

فرم دهی به بدن و درمان سلولیت

سلولیت به معنی انباشت تعداد زیادی از سلول های بزرگ چربی در هیپوپروم است. چربی انباشته شده به این شیوه باعث می شود که پوست ناهموار و اصطلاحا پرتقالی شود. فن آوری RF مولتی پلار به صورت انتخابی دمای سلول های چربی را به طور همزمان در لایه های عمیق و سطحی چربی افزایش می دهد. این افزایش دما باعث افزایش متابولیسم و خروج چربی به صورت مایع از سلول های چربی می شود.

سلول های عادی می توانند 60 درجه سلسیوس حرارت را تحمل کنند، اما سلول های دیگر از جمله سلول های تومور یا سلول های چربی در دمای 55 درجه سلسیوس به آپوپتوز (مرگ سلولی) می رسند. چربی در دمای 41 درجه سلسیوس ذوب می شود. این سلول حاوی عروق لنفاوی متعددی است که اجازه می دهد میدان الکترومغناطیسی قوی شکل بگیرد. علاوه بر این، انرژی که به لایه چربی و لایه عضلانی تابیده می شود، به راحتی به چربی پوست وارد می شود.

پس از درمان و آزاد شدن چربی به شکل مایع، سلول های چربی کوچک شده و پوست به حالت اولیه خود نزدیک تر می شود. به این ترتیب سلولیت درمان می شود. (1)

به طور کلی آر اف مولتی می تواند مشکلات زیر را درمان کند:

  • کاهش خطوط و چین و چروک های پوست
  • کشیدن و روشن کردن پوست صورت
  • سفت کردن پوست ناحیه زیر بغل و پاها
  • کاهش سلولیت
  • کانتور و سفت کردن شکم پس از بارداری
  • درمان چروک های قفسه سینه، گردن، دست، زانو و …

بسته به شرایط پوست شما و منطقه ای که می خواهید درمان کنید، به 8 تا 10 جلسه درمان نیاز دارید. انجام یک جلسه درمان در هر هفته برای صورت و بدن توصیه می شود.