همه ما موهای بلند، ضخیم و براق را دوست داریم. و برای رسیدن به این هدف، از چندین ماده و روش درمانی برای بدست آوردن موهای بسیار جذاب استفاده می‌کنیم. اما همیشه نمی‌توان نتایج دلخواه را بدست آورد. اما سوال اینجاست که ما برای داشتن موهای زخیم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم؟ در این مقاله از مجله لیلی لند به این موضوع خواهیم پرداخت.

در ابتدا، ما یک راه حل برای شما دوستان پیدا کرده ایم که باعث می‌شود برای وقایع و مناسبت های آینده خوب به نظر برسید.

موهای زخیم را با رنگ ها ایجاد کنید

به گفته یک متخصص معروف مو، جک هاوارد بسیار ساده است که موهای نازک را با رنگ ها ضخیم تر کنید. وی توضیح داد اگر موهای روشنی دارید، این باعث می‌شود موهای شما نازک به نظر برسد. با این وجود، اضافه کردن رنگ های تیره تر به مو، ابعاد و عمق را به مو می‌افزاید. این کار با قرار دادن هوشمندانه سایه های تیره در زیر موهای شما با سطح یک مدل مو هوشمند ممکن است انجام شود، این توهم نوری بسیار نقش خود را خوب بازی می‌کند.

آرایشگر معروف رنگ، آنا شورت اضافه کرد که چند تکه موی مصنوعی تزئینی برای اضافه کردن بافت به مو کافی است. زیرا بیشتر از آن می‌تواند موهای شما را مصنوعی نشان دهد. وی همچنین گفت که جنس موی فرد نیز نقش بسیار مهمی در این روند دارد. اگر جنس موی شما اجازه می‌دهد پس از دنبال کردن روش بالا،  به دنبال اضافه کردن موی مصنوعی بروید.

موهای زخیم

موهای زخیم

به دنبال مدل موهای هوشمندانه بروید

به دنبال برنامه های افزودنی و مدل موهای هوشمندانه باشید.

آنا همچنین اضافه کرد که می‌توانید موهای خود را با ظاهری ضخیم تر اصلاح کنید.  شما می‌توانید به جای استایل برش تک سطحی، برش چند لایه را انتخاب کنید زیرا این روش حجم به موهای شما می‌بخشد. و او همچنین گفت که از لباس‌های یقه دار خود غافل   نشوید زیرا این کار انتهای موهایتان را متصل به لباس نشان می‌دهد و در نظر بیننده موها چندان کم حجم دیده نمی‌شوند.

و البته، می‌توانید موهای مصنوعی را نیز به موهایتان در پشت سر اضافه کنید تا موها بلند به نظر برسند. این ساده ترین و سریع ترین راه برای داشتن موهای ضخیم تر است. و نیازی به اضافه کردن کامل موهای مصنوعی به تمام سر نیست.  یا فقط می‌توانید آنها را از هر دو طرف که در آن  قسمت به حجم بیشتری نیاز دارید استفاده کنید تا ظاهری یکنواخت و جذاب داشته باشید.

محصولات افزایش دهنده قطر مو را فراموش نکنید

این کار توسط کارشناسان پیشنهاد می‌شود از محصولات تقویتی مو استفاده کنید تا ظاهر زیبایی داشته باشید. به یاد داشته باشید قبل از خشک کردن موهای خود این کار را انجام دهید تا حجم بیشتری پیدا کنند. علاوه بر این، می‌توانید از یک محصول حجم دهنده روغنی در انتها استفاده کنید که باعث پر شدن بیشتر موهای شما می‌شود.

آنا می‌گوید، همیشه به یاد داشته باشید که موهای نازک بیشتر مستعد آسیب هستند بنابراین مراقبت خوب از مو در خانه ضروری است. وی همچنین اضافه كرد كه اطمینان از اینكه در هنگام خشک شدن مو با سشوار حرارت آن باعث تخریب مو نمی‌شود مهم است.

منابع:

https://khoobsurati.com/how-to-make-your-thin-hair-look-thicker.html