آیا می خواهید در مورد راز زیبایی پوست کره ای اطلاعات بیشتری کسب کنید ، این مقاله در مجله لیلی لند را با ما بخوانید تا علاوه بر یادگیری در مورد 5 روش مرطوب کردن پوست به سبک کره ای، در مورد تفاوت بین کرم های مرطوب کننده پوست و ایده های پوستی نیز، اطلاعاتی را کسب کنید، که در صورت استفاده از آنها همیشه پوستی مرطوب و نرم خواهید داشت.

تصور غلط از مرطوب کردن پوست یا همان هیدراتاسیون پوست

وقتی در مورد مرطوب کردن پوست صحبت می‌کنیم منظور ما از استفاده از مرطوب کننده‌ها نیست. مرطوب کردن پوست، به مرطوب کردن سلول‌های پوست نیاز دارد و در این زمینه محصولات مرطوب کننده به دنبال افزایش آب در بدن هستند. کرم‌های مرطوب کننده با هدف جلوگیری از تبخیر آب از سطح پوست، نرم کننده پوست هستند. بنابراین باید پوست خود را آبرسانی کنید و نه فقط مرطوب کنید.

5 روش مؤثر در مراقبت از پوست به سبک کره ای با مرطوب کردن پوست

مرطوب کننده به سبک کره ای

روش‌های مرطوب کردن پوست به روش کره ای بر خلاف سایر سبک ها از ویژگی خاصی برخوردار است، زیرا کره ای ها در انتخاب مرطوب کننده‌های سبک و مواد طبیعی بسیار حرفه‌ای هستند و زنان کره ای کمی مرطوب کننده را روی پوست خود قرار می دهد و از نوک انگشتان خود برای ماساژ با حرکات دایره‌ای استفاده می‌کنند که باعث تقویت و تحریک گردش خون می‌شود؛ زیرا این روش ماساژ پوست را در جذب مرطوب کننده سبک تسهیل می‌کند. سریع ترین روش ممکن، بدون اینکه اثرات روغن و کرم را از خود به جا بگذارد.

رطوبت را با یک حوله مرطوب همراه داشته باشید

این روش یکی از محبوب ترین محصولات مراقبت از پوست کره ای است. خانم های کره ای که هنگام ترک خانه یکی از مهمترین وسایل موجود در کیف دستی‌شان حوله مرطوب است، که به آن مشهور هستند، شاید کمی این مطلب خنده دار باشد، اما نتیجه آن تضمین شده و شگفت انگیز است و پوست شما را از چندین مشکل غیرقابل انکار دور نگه می‌دارد، به این منظور یک حوله کوچک و مرطوب را در یک کیسه کوچک در کیف دستی خود قرار دهید و هر وقت فرصت داشتید، صورت خود را با آن پاک کنید، یا می توانید به جای حوله یک دستمال آغشته به گلاب همراه داشته باشید.

5 روش موثر برای مرطوب کردن پوست به سبک کره ای

5 روش موثر برای مرطوب کردن پوست به سبک کره ای

از جدیدترین روش زیبایی کره ای استفاده کنید، آبرسان پوست با اسفنج

روش‌های مراقبت از پوست به سبک کره ای با خلاقیت و انحصار مشخص می‌شود، زیرا آبرسان مایع اسفنجی، اولین بار در کشور کره ساخته شد، جایی که متخصصان زیبایی کره ای که برای ارائه ظاهری طبیعی، جدیدترین روش‌های مراقبت از پوست را به سبک کره ای ارائه می‌دهند و با این کار رطوب در تمام قسمت‌های صورت و گردن پخش می‌شود، و از آنجایی که این آبرسان ها حاوی مقادیر زیادی آب و ترکیبات مفید برای پوست هستند؛ مانند سایر کرمهای بنیادی، پوست شما خشک نخواهد شد.

غذاهایی بخورید که باعث افزایش رطوبت سلولهای بدن شود

استفاده از محصولات مرطوب کننده ممکن است باعث افزایش هیدراتاسیون پوست شود، اما آنچه در دهان شما برای بلعیدن وجود دارد، برای مراقبت از پوست به روش کره ای نیز به همان اندازه اهمیت دارد. بنابراین کره ای ها مشتاق هستند که روزانه مقدار زیادی آب بنوشند و سهم بزرگی از تغذیه روزانه را میوه بخورند و از آنجا که با پوست بی عیب و نقصشان همیشه متمایز می‌شوند، به خوردن انواع سوپ ها معروف هستند. جینسنگ و جلبک دریایی علاوه بر چای سنتی کره ای، و همه این گونه ها خوراکی‌ها در سبد غذاییشان، حاوی مقدار زیادی آب هستند.

قبل از استفاده از کرم پایه، از یک پد پنبه ای برای مرطوب کردن قسمت های خشک استفاده کنید

شاید فکر کنید که استفاده از فونداسیون برای مرطوب کردن پوست شما کافی است، متاسفم که می‌گویم اشتباه می‌کنید برای مثال، گونه های خشک شما هنگام استفاده از آرایش، در آینده لکه های قابل مشاهده ای روی پوست شما باقی می‌گذارد، بنابراین قبل از شروع فونداسیون، گونه‌های خود را با هر مرطوب کننده‌ای که در اختیار دارید پاک کنید. این کار بیش از 30 ثانیه طول نمی‌کشد!

تماشای سریال‌های کره ای و جذابیت پوست بازیگران شگفت انگیز آن، هیچ کمکی به سلامت پوست شما نخواهد کرد، بنابراین 10 دقیقه از وقت خود را برای مراقبت از پوست به سبک کره ای اختصاص دهید تا پوست شما را به سبک کره ای مرطوب کند و همچنین مراحلی را که ما در مورد آن صحبت کردیم را مانند انتخاب کرم فونداسیون با اسفنج و مرطوب کردن صورت به طور مداوم با یک حوله مرطوب حتما دنبال کنید؛ این مراحل راز زیبایی پوست کره ای است.

منابع:
https://www.bashartek.com/