هر زنی آرزو می‌کند مژه‌های طولانی و ضخیمی داشته باشد، خوشبختانه ما ابزار فرمژه داریم که مژه ها را زیبا کنیم. بنابراین، امروز در این مقاله از مجله لیلی لند به این موضوع می‌پردازیم، ما چند روش ساده برای فر کردن مژه‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

روش‌های مختلف فرکردن مژه‌ها

1. مژه های خود را با استفاده از ژله طبیعی فر کنید

این ترفند شامل روغن زدن به مژه ها با ماده مومی است. برای این کار، فقط کافی است که مژه ها را با مقداری ژله طبیعی روغنی مانند یک روغن گیاهی بپوشانید و با استفاده از فر مژه آن را مجعد کنید. به علاوه، همچنین از شکننده شدن مژه ها جلوگیری می‌کند.

2. ترفند قاشق

این ترفند ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما یکی از ساده ترین راه ها برای فر کردن مژه ها است. برای این ترفند فقط کافی است یک قاشق نقره را بگیرید. حالا با نگه داشتن منحنی قاشق در جهت بیرونی، قاشق را روی چشم خود بگذارید. سپس به کمک انگشت شست، پایه مژه‌های خود را در لبه قاشق فشار دهید. اطمینان حاصل کنید که به همه مژه‌ها دست پیدا کنید.

فرکردن مژه‌ها

فرکردن مژه‌ها

توجه ترفند بعدی در بعضی مواقع ممکن است کمی خطرناک باشد، بنابراین با دقت آنرا انجام دهید.

3. با گرم کردن فر مژه، مژه‌های خود را فر کنید

این ترفند کمی خطرناک است، اما همچنین موثر است. برای این ترفند ، ابتدا باید با استفاده از سشوار، فر مژه را گرم کنید. و بعد از آن می‌توانید از فر مژه گرم استفاده کنید تا مژه‌های خود را مجعد کنید. اما اطمینان حاصل کنید که دمای آن را با انگشتان خود آزمایش کرده و قبل از اعمال آن روی مژه ها دمای مناسب را انتخاب کنید.

فرکردن مژه‌ها

فرکردن مژه‌ها

4- از ریمل ضد آب استفاده کنید

استفاده از ریمل درست بعد از پیچ خوردن مژه ها می‌تواند همه تلاش های شما را خنثی کند. اما این بدان معنی نیست که استفاده از ریمل قبل از خم شدن مژه ها نمی‌تواند به شما کمک کند. بهترین راه حل برای به دست آوردن مه فر شده مناسب، استفاده از ریمل ضد آب است. فرمولهای ضدآب خشک تر بوده و به نگه داشتن شکل مژه ها برای مدت طولانی کمک می‌کند.

فرکردن مژه‌ها

فرکردن مژه‌ها

منابع:

https://khoobsurati.com/curl-your-eyelashes.